Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 121 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/7
Все фото
Срок объявления истёк
330 000 AZN
2 730 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
121 м²
Площадь
5 / 16
этаж
Купчая
Продаётся 3-комн. новостройка 121 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
KUPÇALI!! ipotekaya yararlı Premium Bina BAku Panorama Residance mərtəbə 16/5 sahə 121 otaq sayı 3 Sənəd kuça(çıxarış) Qaz su işıq daimir. Yaşayış var. Yeraltı və yerüstü parking var.24saat mühafizə Ətraflı məlumat üçün zəng edin
Баку, Sergey Senyuşkin küçəsi 83
Баку, Sergey Senyuşkin küçəsi 83
Смотреть на карте
Хатаинский р.
м. Шах Исмаил Хатаи
пос. Аг шехер
№ 5028542
•
Просмотры: 2835
•
Не активно с: 15.05.2026, 20:53
Срок объявления истёк
330 000 AZN
2 730 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
121 м²
Площадь
5 / 16
этаж
Купчая