Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 204 м²,
Бинагадинский р.
1/6
Все фото
350 000 AZN
1 720 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
204 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Купчая
Продаётся 4-комн. новостройка 204 м²,
Бинагадинский р.
Atatürk parkına yaxın HB GÜVƏN Klinikasının yanı. 4 otaq Ümumi Sahə: 204 Kv👍 Sənəd Çıxarış✅(Kupça) kupcada 175 Kv Mərtəbə: 16/3 Qiymət 350.000 AZN 👍
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 184 предложения
№ 5722901
•
Просмотры: 728
•
Обновлено: Вчера, 19:51
350 000 AZN
1 720 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
204 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Купчая
Asan Əmlak
Посредник (агент)
Asan Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 184 предложения