Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 58 м²,
м. Мемар Аджеми
1/8
Все фото
150 000 AZN
2 590 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
58 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 58 м²,
м. Мемар Аджеми
3mkr Huseynbala Eliyev kucesi.5/3 mertebesi Super temir menzil satilir 2otaq razdel orta blok Kupca var senedler qaydasindadir Qaz su isiq daimidir Infrastrukdur cehetden cox elverisli yerdedir Metroya mesafe 3dq Ofis haqqi 1%
Баку, Hüseynbala Əliyev küç.
Баку, Hüseynbala Əliyev küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 8 ноября
м. Мемар Аджеми
пос. 3-й мкр
Hüseyn
Посредник (агент)
Legend Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Гусейнбалы Алиева
Посмотреть все 68 предложения
№ 5880635
•
Просмотры: 345
•
Обновлено: 10.05.2026, 09:20
150 000 AZN
2 590 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
58 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Hüseyn
Посредник (агент)
Legend Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Гусейнбалы Алиева
Посмотреть все 68 предложения