Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 55 м²,
м. 20 января
1/22
Все фото
+14 фото
175 000 AZN
3 180 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 55 м²,
м. 20 января
Satılır 3otaqlı köhnə tikili 55 m², 20 Yanvar m. ÇOX ÇOX təcili satlır. Asif məhərəmovküçəsi,5/3-cü mərtəbəsi,iki otaqdan 3düzəlmə.super təmirli mənzil dəyərində çox aşaği qiymətə satlir.Mənzil yernə görə çox əlverişli
Баку, Asif Məhərrəmov küçəsi
Баку, Asif Məhərrəmov küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 20 января
м. Мемар Аджеми
пос. 5-й мкр
Yunus bəy
Посредник (агент)
Lüks Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 Января
Посмотреть все 94 предложения
№ 5944950
•
Просмотры: 499
•
Обновлено: 14.05.2026, 12:24
175 000 AZN
3 180 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
3 / 5
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 Января
Посмотреть все 94 предложения