Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 160 м²,
Наримановский р.
1/16
Все фото
+8 фото
355 000 AZN
2 220 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
160 м²
Площадь
17 / 18
этаж
Купчая
Продаётся 4-комн. новостройка 160 м²,
Наримановский р.
TƏCİLİ ! SATILIR. 4 Otaqlı 30% iş görülüb, binada su, qaz, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir, binanın yeraltı dayanacağı, 24 saat mühafizə xidməti qapalı həyəti var. Çıxarışı var. m.Gənclikdən piyada 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Гянджа 2942a
Посмотреть все 46 предложения
№ 6027340
•
Просмотры: 317
•
Обновлено: 14.05.2026, 12:04
355 000 AZN
2 220 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
160 м²
Площадь
17 / 18
этаж
Купчая
Yeni Park
Посредник (агент)
YeniPark
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Гянджа 2942a
Посмотреть все 46 предложения