Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 160 м²,
Сабаильский р.
1/18
Все фото
+10 фото
300 000 AZN
1 880 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
160 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 160 м²,
Сабаильский р.
Sebail rayonu, Bayraq meydani yaxinliginda Jurnalistler ucun yeni tikilmis binada umumi sahesi 160 kv.m olan 4 otaqli temirli menzi satilir Menzilin ela yelceken (skvaznoy) layihesi, denize yaxsi panoramasi var Istilik sistemi kombidir
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Мамеда Везирова Видади 183
Посмотреть все 63 предложения
№ 6046516
•
Просмотры: 165
•
Обновлено: 14.05.2026, 11:34
300 000 AZN
1 880 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
160 м²
Площадь
14 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Мамеда Везирова Видади 183
Посмотреть все 63 предложения