Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 110 м²,
м. Халглар Достлугу
1/28
Все фото
+20 фото
259 500 AZN
2 360 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
110 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 110 м²,
м. Халглар Достлугу
tecli satli metro xaqlar doslugunda 10 nomreli mektebin yannda 4 otaq 9 mertebeli binanin 2 ci mertebesi kiyev lahiesi abad mele merkezi isdilik ve kombi temrden sora yasayis olmayib
Баку, İsmayıl Məmmədov küç.
Баку, İsmayıl Məmmədov küç.
Смотреть на карте
Низаминский р.
м. Халглар Достлугу
пос. 8-й километр
ТЦ Лачын
Şakir İbişov
Посредник (агент)
Sizin Ev 333
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Низаминский р., ул. Бахруза Нуриева
Посмотреть все 52 предложения
№ 6099045
•
Просмотры: 119
•
Обновлено: 04.05.2026, 14:07
259 500 AZN
2 360 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
110 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Şakir İbişov
Посредник (агент)
Sizin Ev 333
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Низаминский р., ул. Бахруза Нуриева
Посмотреть все 52 предложения