Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²,
Хатаинский р.
1/16
Все фото
Снято с продажи
+8 фото
Снято с продажи
: 15.05.2026, 17:02
249 000 AZN
2 770 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
14 / 15
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²,
Хатаинский р.
📍Həzi AslanovⓂ️Gənclər Parkının yanı ✅15/14-cü mərtəbəsi ✅3 otağa düzəlmə ✅Sahəsi 90kv ✅Təmirdən sonra yaşayış olmayıb ✅İstilik sistemi kombidi ✅Binada 2 lift ✅Sənəd Kupça 💵Qiymət 249000 Xidmət haqqı 1 təşkil edir
Баку, Sadıqcan küçəsi
Баку, Sadıqcan küçəsi
Смотреть на карте
Хатаинский р.
№ 6122818
•
Просмотры: 78
Снято с продажи
: 15.05.2026, 17:02
249 000 AZN
2 770 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
14 / 15
этаж
Купчая
Ремонт