Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
м. Ахмедлы
1/10
Все фото
+2 фото
187 000 AZN
2 490 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
8 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
м. Ахмедлы
Əhmədli Metro yaxınlığı 3 otaqlı Mənzil satılır. Kiyev layihədir. 9 Mərtəbənin 8 ci mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мазахира Рустамова 12
Посмотреть все 157 предложения
№ 6124698
•
Просмотры: 88
•
Обновлено: 12.05.2026, 20:35
187 000 AZN
2 490 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
8 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Dürdanə
Посредник (агент)
Elite Ofis
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мазахира Рустамова 12
Посмотреть все 157 предложения