Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 60 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/8
Все фото
88 000 AZN
1 470 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
1 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 60 м²,
м. Элмляр Академиясы
Təcili .Musabəyov heykəlinin və 158 nömrəli məktəbin və Gəncə təndirinin yaninda .3 otagli mənzil satilir.cokoldur.amma mənzilə giriş pilləkənsizdir.cixariş qeyri yaşayişdir.saygaclar yaşayişdir real alici narahat etsin.ofis haqqi 1 % təşkil edir.
Баку, M.Seyidov 55
Баку, M.Seyidov 55
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Иншаатчылар
м. Элмляр Академиясы
пос. Ясамал
Служба «ASAN» №3
Ясамальский базар
Javahir Residence
Emin İsayev
Посредник (агент)
Real Estate by Emin İsayev
Агентство
Ежедневно: 11:00 - 20:00
Баку, Ясамальский р.
Посмотреть все 75 предложения
№ 6126949
•
Просмотры: 388
•
Обновлено: Сегодня, 17:30
88 000 AZN
1 470 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
1 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Emin İsayev
Посредник (агент)
Real Estate by Emin İsayev
Агентство
Ежедневно: 11:00 - 20:00
Баку, Ясамальский р.
Посмотреть все 75 предложения