Продажа
1-комн. новостройки
Продаётся 1-комн. новостройка 57 м²,
Абшеронcкий р.
1/16
Все фото
+8 фото
234 999 AZN
4 120 AZN/м²
1-комн.
Новостройка
57 м²
Площадь
7 / 18
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 1-комн. новостройка 57 м²,
Абшеронcкий р.
1 otaqlı studia mənzil satılır , Panaraması hovuza baxışı ,Parking üçün yeri var, 10 cu binada yerləşir . Qolbaqlar veriləcək,Landau məktəb yaxınlığında yerləşir.Qazı verilib , müqavilədir ,kupça alına bilər
Агентство
24 часа
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 256 предложения
№ 6128712
•
Просмотры: 52
•
Обновлено: 14.05.2026, 12:18
234 999 AZN
4 120 AZN/м²
1-комн.
Новостройка
57 м²
Площадь
7 / 18
этаж
Купчая
Ремонт
İlkin bəy
Посредник (агент)
Uğur Əmlak
Агентство
24 часа
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 256 предложения