Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 106 м²,
м. Иншаатчылар
1/9
Все фото
+1 фото
195 000 AZN
1 840 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
106 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 106 м²,
м. Иншаатчылар
🏡 Yeni Yasamalda geniş və sərfəli qiymətə mənzil satışda! 📍 Məhəmməd Xiyabani küçəsi Eşqin restoranı ilə üzbəüz 🏢 Yeni tikili bina 📐 106 m² 🛏 3 otaq 2 dən 3 otağa düzəlmə 🏬 3/16 mərtəbə 📄 Kupça var 🏦 İpotekaya yararlıdır 💵 Qiymət: 195000 AZN
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 11
Посмотреть все 78 предложения
№ 6129557
•
Просмотры: 80
•
Обновлено: 14.05.2026, 18:08
195 000 AZN
1 840 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
106 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Fərqanə xanım
Посредник (агент)
Aliyev Property
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 11
Посмотреть все 78 предложения