🏠 Продаётся квартира | Sea Breeze – Park Residence 1
📍 Основная часть Sea Breeze
Предлагаем к продаже просторную квартиру в одном из самых престижных жилых комплексов Баку.
Характеристики:
• Площадь: 75 м²
• Этаж: 4
• Большой балкон с видом на внутренний сад проекта
Стоимость: 340 000 AZN
💳 Удобные варианты оплаты:
• Полная оплата — 340 000 AZN
• Частичная оплата — 281 000 AZN владельцу + 59 000 AZN переоформление ипотеки
Квартира находится в ипотеке — возможна передача
ипотечного остатка на покупателя.
📞 По всем вопросам звоните!
______
🏠 Mənzil satılır | Sea Breeze – Park Residence 1
📍 Sea Breeze-in əsas hissəsi
Bakının ən prestijli yaşayış komplekslərindən birində geniş mənzil təklif edirik.
Xüsusiyyətlər:
• Sahə: 75 m²
• Mərtəbə: 4
• Layihənin daxili bağçasına baxan geniş eyvan
Qiymət: 340 000 AZN
💳 Əlverişli ödəniş variantları:
• Tam ödəniş — 340 000 AZN
• Qismən ödəniş — 281 000 AZN sahibinə + 59 000 AZN ipoteka qalığının üzərinizə keçirilməsi
Mənzil hazırda ipoteka altındadır — ipoteka qalığının alıcıya ötürülməsi mümkündür.
📞 Ətraflı məlumat üçün zəng edin!