Продажа
5 и более комн. новостройки
Продаётся 5-комн. новостройка 175 м²,
пос. Бинагади
1/16
Все фото
+8 фото
420 000 AZN
2 400 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
175 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 5-комн. новостройка 175 м²,
пос. Бинагади
🏡 Azadlıq metrosu yaxınlığında geniş 5 otaqlı mənzil satışda! 📍 Azadlıq prospekti 🚇 Azadlıq Prospekti və Nəsimi metrosuna yaxın 🏢 Köhnə tikili bina 📐 175 m² 🛏 5 otaq 🏬 14/16 mərtəbə 📄 Kupça var 🏦 İpotekaya yararlıdır 💵 Qiymət: 420000 AZN
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 11
Посмотреть все 73 предложения
№ 6130454
•
Просмотры: 49
•
Обновлено: Сегодня, 14:01
420 000 AZN
2 400 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
175 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Fərqanə xanım
Посредник (агент)
Aliyev Property
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 11
Посмотреть все 73 предложения