Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 200 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/20
Все фото
+12 фото
580 000 AZN
2 900 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
200 м²
Площадь
13 / 18
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 200 м²,
м. Элмляр Академиясы
Elmler Akademiyasi Zahid xelilov kucesi 18 mertebeli yenitikilinin 13-cu mertebesinde sahesi 200 kv/m olan skvaznoy layiheli 4 otaqli qazli kupcali IPOTEKAYA YARARLI menzil satilir. Menzilin qiymeti 580000 azn.
Агентство
Ежедневно: 09:00-21:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 32
Посмотреть все 59 предложения
№ 6132168
•
Просмотры: 36
•
Обновлено: Вчера, 13:16
580 000 AZN
2 900 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
200 м²
Площадь
13 / 18
этаж
Купчая
Ремонт
Samir m.
Посредник (агент)
NextHome
Агентство
Ежедневно: 09:00-21:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 32
Посмотреть все 59 предложения